• IMG_8116
  • IMG_8117

Rreth kompanisë

Ningbo Newthink Motor Inc është një prodhues profesional për motorët brushless DC / AC. Ajo ndodhet në qytetin e Ningbo, dhe mbulon një sipërfaqe prej 3.000 m2 me prodhimin.

Newthink Motor i kushton vëmendje të madhe për sigurimin e cilësisë dhe certifikimin e produktit. Prodhimi në mënyrë rigoroze sipas ISO9001-9004, dhe kanë kaluar CE, RoHS, ETL, UL dhe etj

harton Newthink motorike dhe prodhon cilësi të lartë DC dhe AC brushless motors për të përmbushur kërkesat e një varg të industrive dhe aplikimet e përgjithshme. Të tilla si automotive, aplikim mjekësore, aplikim në shtëpi, aplikim kopshtarisë, automatizimi zyra, dhe kështu me radhë. Ne kemi një ekip të madh inxhinier, dhe mund ta rregulloje llojet e ndryshme të motorit për klientët tanë.

 

Shiko më shumë

Produkte te reja

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !