Profili i kompanisë

Ningbo Newthink Motor Inc është një prodhues profesional për motorët brushless cilësi të lartë, të cilat janë përdorur kryesisht në fushën e fshesë me korrent, aplikim në shtëpi, aplikim kopshtarisë dhe pajisjet automatike industriale. Ajo ndodhet në qytetin e Ningbo dhe mbulon një sipërfaqe prej 3000㎡.

Bindja ndaj të besimit "të përkushtuar për risi të teknologjisë, të përcaktojë krijimin Kina", Newthink ka dhënë zgjidhje për aplikimin e përgjithshëm të profesionale, të gjithë-përfshirëse, kursimit të energjisë dhe të mjedisit miqësor motor brushless në zona të gjera. Newthink ka fituar reputacion të lartë në të huaj dhe tregun e brendshëm për shkak të fortë R & D aftësive, kontroll të rreptë të cilësisë, shërbim të mirë shitje

Në ditët e sotme, ne është bërë një nga bazat e rëndësishme në DC / AC prodhimin brushless motor dhe R & D në Kinë. Prodhimi në mënyrë rigoroze sipas ISO9001-9004, dhe ka kaluar CE RoHS, ETL, UL etj Newthink ka hulumtuar me sukses dhe zhvilluar më shumë se 20 lloje të brushless motor të cilat janë shitur në më shumë se 20 vende dhe rajone, duke përfshirë SHBA, Azi, dhe Europe.

IMG_8085

IMG_8086 IMG_8088 IMG_8103 IMG_8107


WhatsApp Online Chat !