brushless motor për fshesë me korrent në rrethana të thatë dhe i lagësht

Përshkrim i shkurtër:


 • Aftësia Furnizimi: 50000 PCS / muaj
 • Min Order Qty: 200 PCS / muaj
 • Port: Ningbo, China
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Kodi Motor: NXK0282-1200 (brushless motor për fshesë me korrent në rrethana të thatë dhe i lagësht)
 • Aplikimi: Cleaner për të thatë dhe i lagësht
 • Detail Product

  Produkt Tags

  specifikimet:

  Voltage: 220V, 50Hz / 60Hz

  Sistemi Fan: side lloji tub, dy shtresa

  Diametri: φ145mm

  Pesha: 2.46kg

  Izolimi: E

  Feature: Efikasitet të lartë, kursimit të energjisë, mjedisit miqësor, jetë të gjatë, nuk ka vetëtin.

  Performance tipike

   

  grykë të mbyllur

  grykë Loading

  grykë Loading

  Max. Eff.

  Grykë (mm)

  0

  50

  23

  16

  Vakum Pressure (kPa)

  30,49

  2.33

  8.14

  15.15

  Air Flow (m3 / min)

  0

  3,272

  2,718

  1,846

  Air vat (Watt)

  0

  126,96

  368,67

  466,39

  Speed ​​(rpm)

  27140

  20880

  20400

  21600

  Fuqia Input (Watt)

  1179,36

  1260,32

  1225,76

  1274,68

  Efikasitet (%)

  0

  10.06

  30,06

  36,60

  Outline Vizatim

  1


 • : Previous
 • : Next

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !