NXK0682 zgjeruara brushless motor për fshesë me korrent

Përshkrim i shkurtër:


 • Aftësia Furnizimi: 50000 PCS / muaj
 • Min Order Qty: 200 PCS / muaj
 • Port: Ningbo, China
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Kodi Motor: NXK0682
 • Aplikimi: në shtëpi, i lagësht dhe të thatë fshesë me korrent komerciale
 • Detail Product

  Produkt Tags

  specifikimet:

  Voltage: 220V, 50Hz / 60Hz

  Sistemi Fan: side tipit tub, 2 faza

  Diametri: φ145mm

  Pesha: 1.67kg

  Izolimi: E

  Feature: Efikasitet të lartë, kursimit të energjisë, mbrojtjen e mjedisit, jetë të gjatë, nuk ka vetëtin.

  Performance tipike

   

  grykë të mbyllur

  grykë Loading

  grykë Loading

  Max. Eff.

  Grykë (mm)

  0

  50

  23

  16

  Vakum Pressure (kPa)

  23.35

  1.53

  5.33

  9.19

  Air Flow (m3 / min)

  0

  2,619

  2,147

  1,439

  Air vat (Watt)

  0

  66,57

  190,67

  220,35

  Speed ​​(rpm)

  29100

  20220

  20220

  20340

  Fuqia Input (Watt)

  640,64

  751,04

  725,20

  636,90

  Efikasitet (%)

  0

  8.88

  26.30

  34,62

  Outline Vizatim

  12


 • : Previous
 • : Next

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !