motor NXK0382-500 brushless për fshesë me korrent të thatë

Përshkrim i shkurtër:


 • Aftësia Furnizimi: 50000 PCS / muaj
 • Min Order Qty: 200 PCS / muaj
 • Port: Ningbo, China
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Kodi Motor: NXK0382-500
 • Aplikimi: Cleaner për të thatë dhe i lagësht
 • Detail Product

  Produkt Tags

  specifikimet:

  Voltage: 220V, 50Hz / 60Hz

  Sistemi Fan: Nëpërmjet rrjedhës, 1-faza

  Diametri: φ133mm

  Pesha: 1.43kg

  Izolimin: F

  Feature: Brushless, efikasitet të lartë, kursimit të energjisë, mjedisit miqësor, jetë të gjatë.

  Performance tipike

   

  grykë të mbyllur

  grykë Loading

  grykë Loading

  Max. Eff.

  Grykë (mm)

  0

  50

  23

  16

  Vakum Pressure (kPa)

  17,81

  1.25

  3.86

  6.54

  Air Flow (m3 / min)

  0

  2,191

  1,747

  1,203

  Air vat (Watt)

  0

  45.65

  112,41

  131,11

  Speed ​​(rpm)

  31250

  21150

  21140

  21160

  Fuqia Input (Watt)

  431,04

  499,16

  474,60

  423,88

  Efikasitet (%)

  0

  9.16

  23,68

  30,94

  Outline Vizatim

  4


 • : Previous
 • : Next

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !