motor NXK0482C1600 brushless për fshesë me korrent

Përshkrim i shkurtër:


 • Aftësia Furnizimi: 50000 PCS / muaj
 • Min Order Qty: 200 PCS / muaj
 • Port: Ningbo, China
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Kodi Motor: NXK0482-1600
 • Aplikimi: vakum të pastër për rrethanë thatë dhe i lagësht
 • Detail Product

  Produkt Tags

  specifikimet:

  Voltage: 220V, 50Hz / 60Hz

  Sistemi Fan: side tipit tub, 2 faza

  Diametri: φ145mm

  Pesha: 2.65kg

  Izolimin: F

  Feature: Efikasitet të lartë, kursimit të energjisë, mbrojtjen e mjedisit, jetë të gjatë, nuk ka vetëtin.

  Performance tipike

   

  grykë të mbyllur

  grykë Loading

  grykë Loading

  Max. Eff.

  Grykë (mm)

  0

  50

  23

  16

  Vakum Pressure (kPa)

  30,49

  2.33

  8.14

  15.15

  Air Flow (m3 / min)

  0

  3,272

  2,718

  1,846

  Air vat (Watt)

  0

  126,96

  368,67

  466,39

  Speed ​​(rpm)

  27140

  20880

  20400

  21600

  Fuqia Input (Watt)

  1179,36

  1260,32

  1225,76

  1274,68

  Efikasitet (%)

  0

  10.06

  30,06

  36,60

  Outline Vizatim

  11


 • : Previous
 • : Next

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !