motor NXK0282-800 brushless për lagësht dhe të thatë fshesë me korrent

Përshkrim i shkurtër:


 • Aftësia Furnizimi: 50000 PCS / muaj
 • Min Order Qty: 200 PCS / muaj
 • Port: Ningbo, China
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Kodi Motor: NXK0282-800 (lagësht dhe të thatë fshesë me korrent motor)
 • Aplikimi: fshesë me korrent industriale, fshesë me korrent komerciale, pajisjet e pastrimit të mjedisit, etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  specifikimet:

  Voltage: 220V, 50Hz / 60Hz

  Sistemi Fan: periferike By Pass, 2 faza

  Diametri: φ145mm

  Pesha: 1.95kg

  Izolimin: F

  Feature: Brushless, efikasitet të lartë, kursimit të energjisë, mbrojtjen e mjedisit, jetë të gjatë.

  Performance tipike

   

  grykë të mbyllur

  grykë Loading

  grykë Loading

  Max. Eff.

  Grykë (mm)

  0

  50

  23

  16

  Vakum Pressure (kPa)

  19.15

  1.54

  5.54

  9.21

  Air Flow (m3 / min)

  0

  2,597

  2,204

  1,441

  Air vat (Watt)

  0

  66.50

  203,49

  221,27

  Speed ​​(rpm)

  -

  -

  -

  -

  Fuqia Input (Watt)

  619,56

  735,92

  767,90

  697,88

  Efikasitet (%)

  0

  8.90

  26.50

  31,66

  Outline Vizatim

  2


 • : Previous
 • : Next

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !