Profili i Kompanisë

Ningbo Newthink Motor Inc është një prodhues profesionist i motorëve pa furça me cilësi të lartë, të cilët përdoren kryesisht në fushën e fshesës me korrent, pajisjeve shtëpiake, pajisjeve të kopshtarisë dhe pajisjeve industriale automatike.Ndodhet në qytetin Ningbo dhe mbulon një sipërfaqe prej 3000 ㎡.

Duke iu bindur besimit "Të përkushtuar ndaj inovacionit të teknologjisë, përcaktoni krijimin e Kinës", Newthink ka ofruar zgjidhje për aplikimin e përgjithshëm të motorit profesional, gjithëpërfshirës, ​​të kursimit të energjisë dhe mjedisit pa furça në zona të gjera.Newthink ka fituar reputacion të lartë në tregun e jashtëm dhe të brendshëm për shkak të aftësisë së fortë të kërkimit dhe zhvillimit, kontrollit të rreptë të cilësisë, shërbimit të mirë të shitjes

Në ditët e sotme, ne jemi bërë një nga bazat e rëndësishme në prodhimin e motorëve pa furça DC/AC dhe R&D në Kinë.Prodhimi në mënyrë rigoroze sipas ISO9001-9004, dhe kaloi CE ROHS, ETL, UL etj. Newthink ka hulumtuar dhe zhvilluar me sukses më shumë se 20 lloje motorësh Brushless të cilët janë shitur në më shumë se 20 vende dhe rajone duke përfshirë SHBA, Azi. dhe Evropës.

IMG_8085

IMG_8086 IMG_8088 IMG_8103 IMG_8107


WhatsApp Online Chat!