motor NXK0382-800 brushless për fshesë me korrent

Përshkrim i shkurtër:


 • Aftësia Furnizimi: 50000 PCS / muaj
 • Min Order Qty: 200 PCS / muaj
 • Port: Ningbo, China
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Kodi Motor: NXK0382-800
 • Aplikimi: Cleaner për të thatë dhe i lagësht
 • Detail Product

  Produkt Tags

  specifikimet:

  Voltage: 220V, 50Hz / 60Hz

  Sistemi Fan: Nëpërmjet rrjedhës, 1-faza

  Diametri: φ133mm

  Pesha: 1.40kg

  Izolimin: F

  Feature: Brushless, efikasitet të lartë, kursimit të energjisë, mjedisit miqësor, jetë të gjatë.

  Performance tipike

   

  grykë të mbyllur

  grykë Loading

  grykë Loading

  Max. Eff.

  Grykë (mm)

  0

  50

  23

  16

  Vakum Pressure (kPa)

  20.05

  1.38

  4.66

  8.01

  Air Flow (m3 / min)

  0

  2,509

  2,001

  1,354

  Air vat (Watt)

  0

  57,32

  155,22

  180,81

  Speed ​​(rpm)

  35005

  25000

  25000

  25000

  Fuqia Input (Watt)

  529,23

  757,93

  714,20

  617,70

  Efikasitet (%)

  0

  7.57

  21.77

  29.30

  Outline Vizatim

  5


 • : Previous
 • : Next

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !