• IMG_8117
  • IMG_8116

Rreth Kompanisë

Ningbo Newthink Motor është një prodhues profesional për motorët DC/AC pa furça.Ajo ndodhet në qytetin Ningbo, dhe mbulon një sipërfaqe prej 5000 m2 me prodhim.

Newthink Motor i kushton vëmendje të madhe sigurimit të cilësisë dhe certifikimit të produktit.Prodhimi në mënyrë rigoroze sipas ISO9001: 2015, dhe ka kaluar CE, ROHS, ETL, UL etj.

Motorët Newthink projekton dhe prodhon motorë pa furçë DC dhe AC me cilësi të lartë për të përmbushur kërkesat e një sërë industrish dhe aplikimesh të përgjithshme.Të tilla si automobila, pajisje mjekësore, pajisje shtëpiake, pajisje kopshtarie, automatizimi zyre, etj.Ne kemi një ekip të shkëlqyer inxhinierësh dhe mund të personalizojmë lloje të ndryshme motori për klientët tanë.

 

Shiko më shumë

Produkte të reja

WhatsApp Online Chat!